Публікації

Сходи – це дуже важливий архітектурний елемент приміщення. Вони повинні відповідати певним технічним правилам і пропорціям, бути надійними, зручними та безпечними в експлуатації а також прикрашати собою помешкання створюючи відповідну емоційну атмосферу.

Нержавіючу сталь отримують шляхом додавання до металу хрому (мінімум 12%), завдяки чому утворюється плівка, що захищає метал від іржі та корозії. В залежності від складу і структури, нержавіючі сталі поділяють на три групи.

Якщо Ви читаєте цю статтю, значить ви стоїте перед вибором, які ж сходи обрати, що буде кращим і дешевшим для вас. Не будемо Вас переконувати, що модульні сходи набагато кращі, за будь-який інший вид сходів. Ми б хотіли просто перерахувати їх основні переваги, а уже ви робіть свій вибір:

У Львові завжди вміли робити сходи... Про це свідчать чудові зразки та, подекуди, шедеври у будинках старовинної частини міста. Важко уявити, що такі сходи були виготовлені у часи, коли майстри покладалися лише на свою уяву та досвід. Жодних комп'ютерних технологій, 3D проектування, готових планів, скачаних з інтернету, чи калькулятора для розрахунків - лише майстерність та талант. Що не кажіть, а таке не під силу, навіть, найдосвідшенішому професіоналу сьогодення.

Якщо Ви вирішили замовити сходи саме у нас – компанії «Авангард Майстер» - ми з радістю втілимо у життя будь-які побажання та ідеї. Можемо запевнити Вас у якості виконання нашої роботи, в чому Ви можете переконатися у «Галереї» нашого сайту.

Переваги. Металеві сходи мають декілька переваг над сходами інших типів. Нержавіюча сталь та алюміній є легкими, міцними та стійкими до корозії. Ковкий метал може бути використано для створення вигнутих фігурних металевих перил та інших цікавих форм. До того ж збірні моделі металевих сходів практичні та економні. У металеву конструкцію можуть входити матеріали, що покращують візуальні, акустичні і тактильні властивості.

Часто простір навколо нас не дозволяє нам втілити усі ідеї в дизайні та організації інтер'єру.

У сучасній будівельній практиці існує чимало стереотипів, пов’язаних із експлуатацією так званих гвинтових сходів. Загалом мова йде про маленьку ширину поступу, через що іноді можуть виникати певні труднощі при піднятті такими «спіральними» сходами.

Не новина, що больцеві сходи ( "больц" (нім.) - гвинт) на сьогодні є фаворитом серед українських замовників. Таку шалену популярність конструкції можна пояснити через хороші експлуатаційні характеристики.

У зв’язку з тим, що сьогодні метал не поступається у популярності використання ні дереву, ні пластику, ні жодній іншій сировині, актуальною залишається проблема його очищення. Варто знати кілька простих правил, щоб ця процедура мала сенс і принесла належний результат.

     Такі смислові категорії,  як  практичність та естетика, з впевненістю можна назвати паралельними. З тієї простої причини, що доволі часто вони не перетинаються: те, що справді є комфортним, практичним не завжди відповідає нашим естетичним уявленням і навпаки. Зокрема, такий стереотип сформувався і про скляні меблі, особливо коли мова йде про вибір кухонних фасадів. Ефект від таких елементів інтер'єру вражаючий, але їх безпечність та тривалість експлуатації примушує сумніватись.

Ремонт не закінчується. Тільки-но ви закінчили з монтажем сходів, а тут вже пора працювати над їхнім оздобленням. Цілком зрозуміло, що вибір оздоблювальних матеріалів залежить не лише від особистих вподобань замовника, але й від запропонованого бюджету, поєднання можливих елементів, конфігурації самої конструкції, її терміну експлуатації та інших показників.

Якісне очищення металів  - справа не завжди благородна. Спеціальні засоби часто не дають потрібного ефекту: іржа та бруд залишаються на поверхні виробу навіть після кількаразового чищення імпортними рідинами.  Втім, провести ефективну чистку  таки можна в домашніх умовах. Монети, статуетки, старий посуд, тощо - усі ці елементи можуть виглядати краще, якщо знати декілька простих секретів.

Ковані елементи в інтер'єрі завжди вважалися ознакою бездоганного смаку. Їх поєднання з освітлювальними приладами дозволило створити яскраву деталь для оформлення будь-якого простору. Звичайні моделі люстр оформлення неординарним матеріалом притягують погляд, додають приміщенню неординарності. Вони вважаються чи не єдиним ексклюзивним рішенням для оформлення приміщень.

Перила для сходів - це не тільки зручна складова сходової конструкції, але і яскравий дизайнерський елемент. При виборі перил варто звернути увагу на якість матеріалу. Залежно від стильового рішення будинку, перила можуть бути, як з пластику або дерева, так і зі скла або нержавіючої сталі. Перила з будь-якого матеріалу легко доповнюються стильним аксесуаром, який зрадить сходах особливу неповторність.

Садові ділянки, як і будь-яка інша приватна власність, потребують належного зонування: одночасно міцного, функціонального та красивого на вигляд. Обираючи огорожу для саду, варто передусім враховувати не лише розмір самої ділянки, її розташування та основне призначення, а й матеріал, з якого виготовлена огорожа. Більше того, огорожа повинна бути надійною, захищати територіїю від проникнення посторонніх, в тому числі і тварин.

Дерев'яні сходи, без сумніву, одна з найкрасивіших і найбільш функціональних конструкцій в інтер'єрі вашого будинку. Сходи з дерева мають чимало переваг порівняно з іншими типами сходових конструкцій. Насамперед, мова йде про повну екологічність матеріалу, відмінну теплоізоляцію і шумоізоляцію, а також порівняно доступну вартість.

Корозія - чи не найстрашніший сон для більшості металевих виробів та їх власників. Процес, в результаті якого метал поступово втрачає свої властивості, відбувається через його взаємодію із навколишнім середовищем. Відтак, корозійне руйнування буває суцільним та локальним (на окремій ділянці), біологічним, хімічним, газовим, в залежності від обсягу руйнування чи, скажімо, механізму зіткнення із середовищем. Згідно даних, майже уся третя частина металу, що введений в експлуатацію, піддається небажаному явищу корозії.

Презентабельний вигляд торгового майданчика - один з ефективних способів залучення клієнтів і навіть довіри до бренду. Особливо, якщо мова йде про фешенебельні магазини одягу, взуття, техніки або, скажімо, ювелірних виробів і тематичні виставки. У цьому випадку подача товару повинна бути перфектною і залучати потенційного покупця не тільки всередині приміщення, але і зовні.

У сучасній будівельній практиці чорні метали, без сумніву, вважають незамінним атрибутом  міцності і довговічності. Нічого дивного, метали такого типу не піддаються механічним ушкодженням і є порівняно пластичними, що дозволяє залучати їх у найрізноманітніші конструкції.