Оздоблення бетонних і каркасних сходів в будинку

Сходи є невід'ємною складовою гармонійного дизайну в сучасному будинку. Залежно від стильового рішення кімнати або кухні, де розташовуються сходи, підбирається найбільш слушне оздоблення бетонних або каркасних конструкцій.

Головним завданням сучасного оздоблення сходів є його максимальна адаптація під дизайнерське рішення будинку. Елегантні і практичні сходи повинні не тільки бути зручними в експлуатації, але і мати гармонійний зовнішній вигляд.

 

Сьогодні існує безліч матеріалів для оздоблення бетонних сходів. Сучасні дизайнери пропонують такі оздоблювальні матеріали як: кахель, камінь, ламінат, керамограніт, клінкер, а також паркет. Одним з найбільш популярних оздоблювальних матеріалів є масивне дерево. Бетонні сходи відрізняються неймовірною міцністю і довговічністю, а красива обробка задає конструкції розкішний зовнішній вигляд. Будь-який з варіантів оздоблювальних матеріалів подарує затишок, красу і домашнє тепло.

Для монолітних і потужних сходів з бетонних маршів рекомендується використання таких оздоблювальних матеріалів з твердих порід дерева, як дуб, ясен, модрина або бук. Крім того, слід пам'ятати, що після проведення оздоблювальних робіт для бетонних сходів, повинно пройти не менше двох місяців, протягом яких конструкція повинна «влежатися». Слід так само не забувати про правильно підібрані перила, які в поєднанні з сучасною обробкою бетонних сходів в будинку, дарують гармонійний і стильний зовнішній вигляд. Відмінним вибором можуть бути скляні перила, перила з дерева або ковка, сходові огородження з нержавіючої сталі.

Для обробки каркасних сходів в будинку відмінно підійде деревина, яка легко впишеться в інтер'єр будь-якого будинку. Залежно від дизайнерського рішення будинку оздоблювальні матеріали підбираються в будь-якому кольорі для досягнення найбільш гармонійного зовнішнього вигляду. Крім того, конструкції комбіновані з дерева і металу відрізняються більш тривалим експлуатаційним періодом. Широкий вибір варіантів дерева для проведення оздоблювальних робіт дозволяє реалізовувати проект будь-якої складності. Після проведення обробки каркасних сходів, виріб виглядає бездоганно і служить впродовж довгих років.