Принципи довіри до скляних меблів на кухні

     Такі смислові категорії,  як  практичність та естетика, з впевненістю можна назвати паралельними. З тієї простої причини, що доволі часто вони не перетинаються: те, що справді є комфортним, практичним не завжди відповідає нашим естетичним уявленням і навпаки. Зокрема, такий стереотип сформувався і про скляні меблі, особливо коли мова йде про вибір кухонних фасадів. Ефект від таких елементів інтер'єру вражаючий, але їх безпечність та тривалість експлуатації примушує сумніватись.

мебель из нержавейки и стекла    Насправді ж розбити спеціальне скло не так легко, як здається. Деякі види скляних меблів можуть витримувати навантаження рівне мармуровим плитам. Перед замовленням вам просто необхідно уважно перевірити ряд практичних показників конструкції - міцність скла, його стійкість до високих температур, вологи (особливо якщо воно буде розташоване недалеко біля газової плити), екологічну безпеку, тощо. А ще - сповна усвідомити - які переваги ви отримуєте у разі придбання подібних конструкцій.

    Отож, скляні меблі на кухні відкривають безмежні дизайнерські можливості. Сьогодні найцікавіші ідеї можна втілити завдяки піскоструйній обробці, фотодруку, шовкографії, так званого фюзингу (розпікання скла),  а також знаменитій вітражній техніці. Один із різновидів останньої - популярний метод "тіффані", філігранно тонкі вироби неймовірних форм та візерунків.

    Окрім того, меблі зі скла візуально зменшують "нагромадження" у кімнаті чи на кухні. Скло створює почуття легкості у приміщенні, чудово поєднується із меблями з інших матеріалів. На практиці використовуються чимало типів спеціалізованого скла, щоб виготовити міцні меблі, скляні перила чи огорожі для кухні. Найпопулярніше серед них фасади із триплекса (багатошарового матеріалу), флоат-скло (термополіроване), лаковане, а також тоноване скло, часто з матовою поверхнею.