Чорний метал в якості садових огороджень

Садові ділянки, як і будь-яка інша приватна власність, потребують належного зонування: одночасно міцного, функціонального та красивого на вигляд. Обираючи огорожу для саду, варто передусім враховувати не лише розмір самої ділянки, її розташування та основне призначення, а й матеріал, з якого виготовлена огорожа. Більше того, огорожа повинна бути надійною, захищати територіїю від проникнення посторонніх, в тому числі і тварин.Чорний метал – чудовий вибір не лише для виготовлення перил, але і для садових огороджень, а також  прикріпляючи козирки та навіси. Це своєрідний сплав заліза і з невеликою кількістю вуглецю та інших елементів, які потрібні для забезпечення потрібних властивостей. За вмістом вуглецю чорні метали ділять на дві основні групи – сталь (сплав, де вміст вуглецю сягаж до 1, 8% ) та чавун (з більшим вмістом вуглецю – від 2, 5 до 4. Сплави у порівнянні із чистим залізом більш міцні та стійкі, а, отже, куди краще підходять для створення усіляких огороджувальних конструкцій.

Спробуємо описати основні характеристики та перевагу такого металу в якості садових огороджень.

Така огорожа зовсім не боїться механічних пошкоджень і є стійкою до температурних змін.

Метал не потребує постійного догляду.

Метал гнучкий до усіляких експериментів, має чудові пластичні властивості, тому з його допомогою ви можете втілити найцікавіші дизайнерські задуми. Більше того, цей конструктивний матеріал чудово виглядає у поєднанні із каменем, пластиком, склом, що дає змогу створити справді вражаючі композиції.

Вартість матеріалу нижча, якщо порівнювати із іншими типами огородження.

Втім, чорні метали з часом піддаються корозії. Проте, якщо забезпечити матеріалу належний захист, проблема автоматично зникає. У цьому випадку на поміч прийдуть лакофарбні покриття чи так звана металізація.