Як вибрати якісне скло для торгівельного обладнання?

Презентабельний вигляд торгового майданчика - один з ефективних способів залучення клієнтів і навіть довіри до бренду. Особливо, якщо мова йде про фешенебельні магазини одягу, взуття, техніки або, скажімо, ювелірних виробів і тематичні виставки. У цьому випадку подача товару повинна бути перфектною і залучати потенційного покупця не тільки всередині приміщення, але і зовні.

торгове обладнання

Скляне торгівельне обладнання - без сумніву, цікавий і дуже красивий варіант для вітрин і торгових полиць. Скло, як ніякий інший матеріал, дозволяє втілити оригінальні дизайнерські ідеї. Втім, в його виборі слід бути обережним і дотримуватися кількох важливих правил.

Перше і найпростіше правило - забудьте про всі негативні стереотипи, пов'язаних зі склом. Цей матеріал дійсно належить до найбільш делікатним у встановленні торгового обладнання. Однак сьогодні в інженерній практиці існує чимало різновидів спеціально обробленого скла, яке має достатній термін експлуатації і високий рівень міцності. Тому, при виборі скляного обладнання спочатку зверніть увагу на товщину скла. Якщо це звичайні полиці, то їх товщина - не менше 5 мм, але при більшому навантаженні ця цифра, звичайно, зросте.

Один з важливих критеріїв - товар, який ви збираєтеся продати. Так, як вже було сказано раніше, у відповідній подачі потребують ювелірні вироби. Неможливо уявити скляну вітрину без красивого світлодіодного або люмінесцентного підсвічування, яке підкреслить ефектність тієї чи іншої прикраси.

Далі - тип конструкції. Сьогодні виробники пропонують чимало ефектних поєднань - скляні торгові «подіуми», вітрини з алюмінієвим профілем, тросові конструкції зі скляними полицями (так звані «повітряні» вітрини), вітрини з поєднанням скла і МДФ, різні прилавки і багато інших нестандартних варіантів, які потрібно вибирати залежно від простору магазину та специфіки товару.

Обов'язково проаналізуйте продукцію кількох виробників - ціни, репутацію, портфоліо, якість реалізованих матеріалів. Не зайвою буде і простота монтажу конструкції. У разі дрібних неполадок ви повинні швидко демонтувати конструкцію і з такою ж оперативністю її полагодити. Складні елементи обладнання не повинні створювати додаткових проблем у процесі продажу товару. Крім цього, важлива і здатність конструкції до модифікації. На випадок, якщо з'явиться необхідність у зміні розміру вітрини, полки, тощо.