Захист авто від погодніх умов. Навіси для автомобілів

Власний автомобіль вже давно перестав бути розкішшю, а перетворився в необхідний засіб пересування. Але, як і будь-який технічно складний пристрій, автомобіль вимагає дбайливого ставлення, а сюди входить і дбайливе зберігання, і захист від несприятливих погодних умов. Багато автомобілістів подбали про це заздалегідь, купивши гаражне місце або зайнявши місце на платній стоянці поруч з будинком. Але обидва ці варіанти мають свої недоліки. Гараж є порівняно дорогим задоволенням, а місце на стоянці не рятує машину від дощу та снігу, від чого вона може з часом втратити свій привабливий зовнішній вигляд.

Ще одним способом захистити свій автомобіль від впливу погодних умов є використання різних покриттів, які здатні звести до мінімуму вплив дощу і спеки. Слід зазначити те, що на практиці дані покриття ефективні лише коли машина на ходу, але для зберігання автомобіля вони не підходять.

 

Останнім часом все частіше на заміну старим гаражам приходять навіси з полікарбонату або скла. Це з одного боку і недороге, а з іншого - зручне і красиве рішення. До того ж, у зв'язку з новими правилами паркування і реалізації паркувальних місць в міських умовах, ставити гаражі-черепашки і бокси вже заборонено. Однак це не стосується навісів. Справа в тому, що навіси із стільникового полікарбонату або скла відповідають всім міським нормам і можуть зводитися відразу на кілька машин для кількох господарів з багатоповерхового будинку. Це економить кошти і є гарним і зручним рішенням з точки зору архітектури та улаштування паркувального місця. До того ж, навіси для машин добре захищають від негоди, не даючи автомобілю гнити під відкритим небом.

 

гараж для автомобілянавіс для автомобілів

 

Навіси для захисту автомобіля від погодних умов бувають різними

 

Будівництво навісів ведеться в основному за двома варіантами: навіси з легких конструкцій і посилених. Цей вибір залежить в першу чергу від того, в яких умовах буде експлуатуватися навіс. Якщо він призначений для цілорічного використання, то краще використовувати посилений каркас. Тим більше, якщо навіс робиться відразу на кілька машин. Спосіб виробництва навісів дозволяє змінювати і габарити, і зовнішній вигляд гаражних конструкцій - все під бажання замовника.

 

Самі каркаси складаються з нержавіючої сталі або чорного металу. Виходить жорстка зварна конструкція. Цей каркас зачищають, потім покривають шаром грунтовки, тоді фарбують антикорозійною фарбою. Колір може вибрати сам замовник. Така конструкція може витримати дуже серйозні навантаження, в тому числі і снігові. Таким чином, навіси з полікарбонату або скла для автомобілів є відмінним і недорогим рішенням захисту свого авто від будь-яких погодних умов.