Альтернатива закритому балкону

навіс на балконСкління балкона стало сильно популярним в останні роки, але незважаючи на це багато людей відмовляються від нього. Пов'язано це з тим що скління тягне за собою ряд недоліків і труднощів, які багатьом людям не припадають до смаку. В першу чергу варто відзначити те що скління балкона вимагає чималих фінансових витрат - матеріали і сам процес скління є дорогими. При деяких видах скління необхідно отримати спеціальний дозвіл, який дозволяє виконувати перепланування балкона. Ну і звичайно ж не варто забувати про те, що часом скління тягне за собою необхідність установки спліт-системи - наприклад при панорамному склінні це є поширеною практикою. Якщо ви не хочете займатися склінням балкона, але при цьому хочете, щоб він був гранично зручним і без нього то обов'язково встановіть на нього навіс або козирок, який суттєво підвищить комфорт, коли ви будете проводити час на балконі.

 

Установка козирка або навісу на балкон є вкрай поширеною практикою, яка тягне за собою ряд позитивних ефектів. Відкритий балкон постійно піддається впливу опадів, які в свою чергу надають руйнівної шкоди самому балкону, так і речам, які на ньому розташовані. В результаті впливу опадів балкон може вкрай швидко втратити свою зовнішню привабливість. Пилові опади, сніг і дощ приведуть до того що стіни балкона почнуть тріскатися, елементи декору втратять свій привабливий вигляд. Також на балконі, не оснащеному дахом або козирком вкрай некомфортно стояти, коли на вулиці йде дощ.

 

Ну і звичайно не варто забувати про те, що дах або навіс, встановлені на балконі, позитивно позначаться на зовнішньому вигляді приміщення. Вибираючи цю конструкцію в першу чергу визначитеся з матеріалом, який буде використаний в її основі. Сьогодні ви можете замовити козирок або навіс на балкон самого різного типу, виконані в різній форм-факторі і з самих різних матеріалів. Матеріал потрібно вибирати з урахуванням інтер'єру - широкого поширення набули навіси і козирки з нержавіючої сталі, полікарбонату, скла, чорного металу.