Сходи як елемент декору

виготовлення сходів на замовленняПриродно, першорядним завданням будь-яких сходів є їх практична користь - сходи повинні бути гранично зручними, надійними і довговічними. Помилкою багатьох людей які будують будинок є те, що вони не розглядають сходи як елемент декору, що не зважаючи на те що вона грає фундаментальну роль в тому, як виглядає приміщення. Серед досвідчених дизайнерів поширена думка що сходи має найбільший вплив на загальний інтер'єр приміщення, через що може позначитися на ньому як позитивно, так і негативно.

Сьогодні різні компанії, такі як компанія Авангард Майстер, можуть виконати сходи в самому різному стилі володіють унікальним форм-фактором, завдяки чому перед людьми відкриваються можливості в створенні ідеального інтер'єру, який є основою комфортних умов в приміщенні.

 

Вибирати сходи в першу чергу необхідно з урахуванням особливостей планування будинку. Замовники як правило вибирають між гвинтовими, маршовими і модульними сходами. Але ось матеріал необхідно вибирати виключно виходячи з того, в якому інтер'єрі виконано приміщення. Широкою популярністю користуються сходи, виконані з деревини - даний матеріал є досить помітним, але завдяки тому, що він може мати різними відтінками замовник може підібрати відтінок, який філігранно підкреслить особливості інтер'єру приміщення. Також широкого поширення набули металеві сходи, наприклад, сходинки, виконані з нержавіючої сталі. Сходинки з такого матеріалу характеризуються найбільшою універсальністю бо нержавіюча сталь є найменш помітним матеріалом, який підійде для установки фактично в будь-якому приміщенні - часом сталеві ступені використовуються навіть в приміщеннях виконаних в інтер'єрі бароко. Не можна не відзначити і те що в більшості випадків сходи доповнюється перилами. Не рідко оптимальним рішенням є комбінація металу і дерева в такій конструкції - дерев'яні східці доповнюються металевим каркасом і металевими поручнями. Також деякі елементи сходів можуть побут виконані зі скла. Комбіновані сходові конструкції є найбільш популярним рішенням бо виглядають дуже привабливо, характеризуються високою довговічністю і надійністю.