Переваги модульних сходів

Якщо Ви читаєте цю статтю, значить ви стоїте перед вибором, які ж сходи обрати, що буде кращим і дешевшим для вас. Не будемо Вас переконувати, що модульні сходи набагато кращі, за будь-який інший вид сходів. Ми б хотіли просто перерахувати їх основні переваги, а уже ви робіть свій вибір:



1. Міцність конструкції

Модульні сходи надзвичайно міцні і довговічні, оскільки їх каркас виготовлений зі сталі чи нержавійки. З іншої сторони вони не скриплять, як деревяні чи ковані, що теж не менш важливо.

2. Універсальність

В плані конструкції модульні сходи найбільш універсальні серед інших конкурентів. Їх можна "підігнати" під будь-які розміри та форми, в залежності від побажань і потреб замовника чи архітектора.

3. Вигляд в інтер'єрі

Модульні сходи завжди ідеально вписуються в інтер'єр приміщення завдяки своїй універсальності та можливості поєднання різноманітних матеріалів: нержавійка, скло, дерево, камінь.

4. Швидкий монтаж

Для встановлення таких сходів достатньо одного монтажника. Роботи виконуються швидко завдяки модульній конструкції сходів.

5. Самостійний монтаж

Якщо у вас є мінімальні навики у будівництві, Ви зможете встановити модульні сходи самостійно. Потрібен лише невеликий набір інструментів, один помічник та інструкція по монтажу.

6. Втілення ідей

Як уже ми згадували модульні сходи надзвичайно універсальні: будь-яка комплектація, структура, матеріали, форма - все на Ваш вибір.

7. Сучасний вигляд

Модульні сходи виглядають дуже по сучасному. Якщо ви не прихильник масивності та лишніх деталей, тоді такі сходи підійдуть вам та вашом дому.


8. Ціна
Звичайно, ціна сходів залежить від складності їх комплектації. Проте якщо Вам потрібні звичайні сходи, без лишніх забаганок, тоді ми можемо запропонувати дуже доступні бюджетні варіанти. Хоча слід сказати, що вартість навіть найбільш складних та створених на замовлення модульних сходів не порівняється з ціною, наприклад, дерев'яних сходів.

Обирати Вам, проте в нашій галереї робіт Ви можете переконатися в якості сходів, що виготовлені нашою компанією. Ми гарантуємо якість, надійність та довговічність наших виробів!