Виробництво металевих сходів

Переваги. Металеві сходи мають декілька переваг над сходами інших типів. Нержавіюча сталь та алюміній є легкими, міцними та стійкими до корозії. Ковкий метал може бути використано для створення вигнутих фігурних металевих перил та інших цікавих форм. До того ж збірні моделі металевих сходів практичні та економні. У металеву конструкцію можуть входити матеріали, що покращують візуальні, акустичні і тактильні властивості.Застосування.Металеві сходи бувають як зовнішніми, так і внутрішніми. Вони можуть мати суто функціональне призначення або служити декоративним елементом. Особливої уваги серед них заслуговують сходи для дому, що створені для тривалої і насиченої експлуатації. Існують також збірні моделі, призначені для доступу технічного персоналу при обслуговуванні та аварійному виході.

Як вибирати? Перш за все слід прийняти до уваги наявність вільного місця та можливу необхідність встановлення гвинтових або напівгвинтових моделей. Сходи мають відповідати своєму призначенню та будівельними нормам і правилам. Крім того, слід брати до уваги і можливі особливі вимоги. Ще раз ретельно перевірте розміри усіх конструктивних компонентів і переконайтесь у їхній правильності.

Якщо форма та дизайн сходів має важливе значення, подумайте над тим, наскільки вдало та або інша модель впишеться у загальний стиль приміщення. Подбайте про функціонал сходинок – чи потрібно, щоби вони пропускали світло, були волого- або шумопоглинаючими тощо. Металева конструкція зі скляними сходинками забезпечить максимальну інтенсивність освітлення, у той час як сходинки із дерева зменшують шум та додають натуральності та природного вигляду. Подумайте про конструкцію перил та опірних поручнів, які необхідні для безпечного пересування сходами.

Компанія Авангард-Майстер пропонує виготовлення та монтаж сходів на замовлення, а також окремих конструктивних елементів. Яким би складним не було завдання, ми завжди готові виконати його у зазначений термін відповідно найсуворіших вимог специфікації та згідно найвищих стандартів якості.