5 аргументів на користь гвинтових сходів

У сучасній будівельній практиці існує чимало стереотипів, пов’язаних із експлуатацією так званих гвинтових сходів. Загалом мова йде про маленьку ширину поступу, через що іноді можуть виникати певні труднощі при піднятті такими «спіральними» сходами.Втім, при плануванні подібних конструкцій все ж варто розмежовувати поняття дизайнерського задуму та холодного прагматизму, в індивідуальному порядку вирішивши, яке поняття все ж ближче у вашому випадку.

Основний і справді переконливий аргумент на користь конструкції – її ергономічність, компактність, не більше двох квадратних метрів. Такі сходи не є габаритними і підійдуть приміщенням зі скромною площею. Це особливо важливо, коли мова йде про дворівневу квартиру. Розкішні і великі сходи тут будуть зайві, а наші гвинтові сходи створять відчуття простору так комфорту.

Сходи цього типу кріпляться як до будь-якої стіни, так і, наприклад, у центрі приміщення, коли цього вимагає тип приміщення чи архітектурний задум. У другому випадку частина навантаження йде на перила, а це, в свою чергу, забезпечує сходам цілковиту безпеку та міцність.

Сходинки гвинтових сходів передбачають широкий асортимент матеріалів. Так, вони можуть бути виготовлені з дерева (дуб, бук, береза), металу, природного каменю, акрилу і навіть у вигляді склоблоків, які стають все більш популярними.

Гвинтові сходи – абсолютний фаворит дизайнерів. Ще б пак, нестримній дизайнерській ( або замовницькій) фантазії є де розгулятися, якщо мова йде про креативні експерименти в інтер’єрі помешкання чи приміщенні іншого призначення.

Якщо для встановлення сходової конструкції ви обрали бюджетний варіант, то гвинтова буде помітно дешевшою у порівнянні з маршевими сходами. Тут куди легше обрати економ-варіант, адже ціна на сходи значно нижча.