Перила та поручні

Безперечно, перила з нержавіючої сталі – оптимальне і вдале рішення для функціонального екстер’єру.   Кріплення готові служити багато років не лише у внутрішній частині приміщення, але й під відкритим небом. Саме тому, перила і поручні з нержавійки – найчастіше прерогатива офісних приміщень, банків, інших офіційних і неофіційних установ, а також штучних водних об’єктів – басейнів, аквапарків, тощо.


Класичні конструкції володіють усіма необхідними експлуатаційними характеристиками – посиленим рівнем безпеки, міцністю, стійкістю до погодних факторів, універсальністю щодо поєднання з іншими матеріалами та, звісно, простотою монтажу. Огородження сходових маршів із нержавіючої сталі куди ефективніше захищають людину від падіння, знижують ризик утворення травм.

В поєднанні з сучасними сходами (особливо з такими як гвинтові сходи та модульні сходи) перила з нержавійки утворюють справжню естетичну композицію, яка відразу ж стає об’єктом посиленої уваги усіх оточуючих. Для цього лише необхідно довірити справу професійним дизайнерам та інженерам. Компанія «Авангад майстер» - досвідчений виробник усіх необхідних огороджень для сходової конструкції. Запрошуємо переглянути наші проекти і обрати свій власний варіант допоміжних огороджень.


Незважаючи на те, що ажурні перила - це, як правило, ковані вироби ручної роботи, вони можуть бути виготовлені також і з нержавійки. Особливістю цих перил є декоративно вигнутий поручень та стійки.


Ажурні перила – це справжня "застигла в металі музика". Творець таких виробів не обмежений нічим, окрім своєї фантазії. Тому ажурні перила з нержавіючої сталі мають значну естетичну цінність і органічно вписуються в будь-який інтер'єр, промовляючи про гарний смак свого власника.

Ажурні перила з нержавійки, звичайно, не настільки вишукані, як ковані металеві, проте це більш ощадний та вигідний з практичної точки зору варіант. Такі перила чудово підходять для оформлення балконів, терас, сходів в ресторанах, кафе, готелях та просто у житлових будинках.


За час свого існування скляні перила стали чи не найбільш суперечливою конструкцією для огородження сходів. Сходові огорожі зі скла створили навколо себе чимало негативних стереотипів, проте усі вони автоматично зникають, якщо до справи беруться професіонали компанії «Авангард майстер».

 


Сьогодні ми пропонуємо вам високоякісні скляні перила і поручні з нержавіючої сталі – справжню дизайнерську композицію для людей, що цінують стиль та оригінальність.

Незважаючи на те, що скло – напрочуд крихкий матеріал, перила з цього матеріалу характеризуються неабиякою міцністю, термостійкістю та довговічністю. Як правило, для виготовлення перил використовують так зване «загартоване» скло, що проходить спеціальну обробку, загартовуючись до необхідної температури. Чимало перил сьогодні виготовляють із триплексу – так званого багатошарового скла, яке навіть при руйнуванні не розлітається на дрібні уламки. 

Відтак, скляні перила – без сумніву, чарівний дует естетичної легкості та практичності!

Основна функція перил з нержавійки і дерева, як і призначенням будь-якої огорожі – захистити від втратити рівноваги та падіння. Там, де є сходи, обов'язково мають бути і перила. Навіть закриті з обох боків стінами сходи на горище та у підвал повинні монтуватися з перилами та поручнями. Серед існуючої неймовірної різноманітності сходових огорож, найбільш поширені перила з нержавіючої сталі і дерева, завдяки свої вишуканості та вдалому поєднанні сучасного та традиційного.

 


Компанія Авангард Майстер пропонує Вам лише найкращі, сучасні, різноманітні і модні технічні та дизайнерські рішення, що існують на ринку архітектурних конструкцій. Ми орієнтуємось не лише на якість, але точність і своєчасність виконання замовлень, якими б складними і незвичайними вони не виявились.


Нержавіюча сталь, або нержавійка, може по праву вважатися найпоширенішим матеріалом для виготовлення перил. Переваги перил з нержавійки зрозумілі – вони елегантні, довговічні (тому що не іржавіють!), практичні та недорогі. З додаткових плюсів можна згадати легкість обробки, завдяки чому нержавійка ідеально підходить для виготовлення прикрас.В залежності від проекту, для виготовлення перил може використовуватись полірована, шліфована, нікельована, позолочена, пофарбована нержавіюча сталь як самостійно, так і в комбінації з  іншими матеріалами, – наприклад, каменем. Комбінація нержавіючої сталі з каменем зустрічається не часто, проте таке поєднання виглядає дуже гарно,  хоча трохи стримано і строго


Перила із чорного металу - конструкція не позбавлена вишуканості і при цьому їхня вартість набагато нижча, ніж інших варіантів подібних конструкцій. Перевагою перил, зроблених із чорного металу є, в основному, їхня економічність і практичність. Зазвичай чорний метал використовується в облаштуванні огороджень паркових територій, вулиць, набережних тощо.


Перила із чорного металу незмінно присутні в багатоповерхівках, офісах, будинках суспільного призначення. Однак у цього типу перил є один недолік - вони піддаються корозії, тому їх обов'язково слід фарбувати.

Не зважаючи на це, чорний метал залишається одним з найбільш популярних матеріалів для виготовлення перила та огорож, завдяки своїй особливій елегантності та якості виконаної нами роботи.

На думку багатьох замовників, скло є дуже тендітним і ненадійним матеріалом. Настільки ненадійним, що з нього зовсім неможливе виготовлення якихось будівельних або архітектурних конструкцій як, наприклад, скляних перил. Слід зауважити, що це зовсім не так, особливо коли йдеться про загартований, багатошаровий триплекс – високоміцне скло, що широко поширене в сучасній будівельній індустрії. Як би там не було, але усе більше людей віддає перевагу витонченим, гарним і абсолютно безпечним скляним сходам та перилам зі скла.

 


Компанія Авангард Майстер, ідучи назустріч побажанням тих своїх клієнтів, які мають бажання оформити дизайн в авангардному стилі, займається виготовленням і монтажем скляних перил, виходячи з побажань і вимог замовника.

Усі скляні перила, які Ви замовляєте в нашій компанії, зроблено з високоміцного багатошарового скла, яке своєю міцністю не поступається каменю. Незважаючи на це, виготовлені зі скла перила виглядають надзвичайно легкими.

 

Перила можуть бути виготовлені з різних матеріалів, але найбільш звичним і популярним матеріалом на сьогоднішній день все-таки залишається дерево. Дерев’яні перила використовуються не лише для традиційних сходів із дерева, але й для кам'яних, металевих; внутрішніх та зовнішніх сходів.

Найчастіше дерев’яні перила виготовляються із твердих порід дерева з естетично привабливою текстурою, таких як дуб, бук, ясень, але це може бути й сосна. Важливо, що усі ці породи деревини мало піддаються гниттю і тому довговічні. До того ж їхній популярності багато у чому сприяють гарний колір і ефектний малюнок деревини.

Дерев'яні перила можуть використовуватися як декоративне оформлення сходів. Але часто такі перила виготовляються на замовлення, прикрашені ручною різьбою, покриті міцним фінішним покриттям, яке забезпечує довговічність і стійкість до великих навантажень. Вони самі по собі стають головним декоративним елементом в приміщенні.


 

Поручні – важлива складова сходових перил та огорож. Часто, від матеріалу з якого виготовлені поручні та неповторності їхньої форми, залежить оригінальність самого приміщення. Зазвичай поручні встановлюються на перила та скріплюються з ними. Як правило, матеріалом для виготовлення поручнів слугує метал, нержавіюча сталь чи дерево. Якщо сходи дерев'яні, то поручні, швидше за все, також виявляться дерев'яними, а от поручні із металу та нержавіючої сталі більш характерні для перил та огорож сучасного стилю.

Металеві поручні виконуються, як правило, із нержавіючої сталі або латуні. Це надійні, довговічні конструкції, що не вимагають особливого догляду. Поручні з дерева виготовляються переважно з декоративних порід дерева, які мають привабливу текстуру, хоча вони менш довговічні в експлуатації.

Вибір перил є дуже важливим завданням з багатьох причин. Вони повинні справлятися із захисною функцією, запобігаючи виникненню травматичних ситуацій, і одночасно ідеально поєднуватися з інтер'єром приміщення, в якому будуть встановлені.

 

Ви завжди можете звернутися до команди дизайнерів і архітекторів, які запропонують свої варіанти перил, але більш зручним варіантом є вивчення асортименту вже створених варіантів, так як серед них можна знайти оптимальне рішення саме для Вас.

 

В цьому розділі Ви можете ознайомитися з фотографіями готових перил, виконаних в різному дизайні, з різного матеріалу і мають різну конструкцію.

 

Будь-які перила, що сподобалися Вам серед представлених варіантів, можуть бути спроектованими та сконструйованими майстрами компанії Авангард Майстер. Ми втілимо в життя ідентичний проект з урахуванням особливостей Вашого приміщення та Ваших побажань.

 

Переглядайте проекти відомих дизайнерів та обирайте Ваш варіант! Ми зробимо для Вас те ж саме!

 

 

Надійні перила, поручні та балясини – невід’ємна складова будь-якої сходової конструкції. Передусім тому, що від якості та міцності цих кріплень дуже часто залежить особиста безпека людини, яка піднімається чи спускається сходами.

Українська компанія «Авангард майстер» пропонує високоякісне виготовлення, монтаж, ремонт перил, поручнів та огорож для сходів будь-якого типу. Нашій команді під силу робота усіх рівнів складності, а відмінний результат  - головний принцип нашої діяльності.

На сьогодні  перила із нержавіючої сталі – одне із найбільш функціональних кріплень у сучасній інженерній практиці компанії. Вони чудово поєднуються із деревом, каменем і склом. Кріплення з нержавійки абсолютно байдужі до атмосферних проявів, не піддаються корозії та не потребують особливого догляду, До ефективних рішень в установці кріплень слід зачислити поручні з нержавіючої сталі, які володіють такими ж перевагами, як і перила.

Ми допоможемо зробити правильний вибір не лише на користь безпеки сходової конструкції, але й у векторі її естетичного вигляду. Дизайнери компанії завжди готові запропонувати цікаві моделі, нестандартні форми перил і поручнів, їх стильні комплектуючі.