Перила з нержавіючої сталі "класичні"

Безперечно, перила з нержавіючої сталі – оптимальне і вдале рішення для функціонального екстер’єру.   Кріплення готові служити багато років не лише у внутрішній частині приміщення, але й під відкритим небом. Саме тому, перила і поручні з нержавійки – найчастіше прерогатива офісних приміщень, банків, інших офіційних і неофіційних установ, а також штучних водних об’єктів – басейнів, аквапарків, тощо.


Класичні конструкції володіють усіма необхідними експлуатаційними характеристиками – посиленим рівнем безпеки, міцністю, стійкістю до погодних факторів, універсальністю щодо поєднання з іншими матеріалами та, звісно, простотою монтажу. Огородження сходових маршів із нержавіючої сталі куди ефективніше захищають людину від падіння, знижують ризик утворення травм.

В поєднанні з сучасними сходами (особливо з такими як гвинтові сходи та модульні сходи) перила з нержавійки утворюють справжню естетичну композицію, яка відразу ж стає об’єктом посиленої уваги усіх оточуючих. Для цього лише необхідно довірити справу професійним дизайнерам та інженерам. Компанія «Авангад майстер» - досвідчений виробник усіх необхідних огороджень для сходової конструкції. Запрошуємо переглянути наші проекти і обрати свій власний варіант допоміжних огороджень.


 

Перила з  нержавійки – це, передусім, стиль, якість і довговічність. Нержавіюча сталь – улюблений матеріал дизайнерів по металу, оскільки вона не лише не перешкоджає нестримному польоту творчої фантазії, але навіть, неначе підказує найбільш виграшні стильові рішення.

Для професіонала працювати з нержавіючою сталлю справжня насолода – жодний інший матеріал не є таким чутливим до механічної обробки.

Тому сьогодні перила часто виготовляють саме з нержавіючої сталі, особливо це стосується огорож, встановлених просто неба. Як альтернативу можна було б згадати, наприклад, хромовану сталь, але вона підходить лише для закритих приміщень і термін її служби значно коротший.

Таким чином, очевидно, що нержавійка не лише відмінний матеріал для виготовлення перил та інших сходових огороджень, але у багатьох випадках вона є просто незамінною.

Серед інших чеснот нержавіючої сталі – висока міцність, практичність, відсутність потреби в особливому догляді та її висока естетична привабливість. Вироби з такого матеріалу легко витримують несприятливі умови довкілля – вологість, сонячне випромінювання, теплову дію тощо.

Усі перила з нержавійки та, як альтернатива, поручні з нержавіючої сталі, вироблені і встановлені нашими фахівцями, експлуатуються десятками років! Наші можливості дозволяють виконувати замовлення будь якого рівня складності, а наша гнучка цінова політика завжди йде назустріч побажанням замовника. Звернувшись до нас, Ви гарантовано отримуєте якісну і недорогу продукцію, а також кваліфіковані безкоштовні консультації і рекомендації.