Поручні


 

Поручні – важлива складова сходових перил та огорож. Часто, від матеріалу з якого виготовлені поручні та неповторності їхньої форми, залежить оригінальність самого приміщення. Зазвичай поручні встановлюються на перила та скріплюються з ними. Як правило, матеріалом для виготовлення поручнів слугує метал, нержавіюча сталь чи дерево. Якщо сходи дерев'яні, то поручні, швидше за все, також виявляться дерев'яними, а от поручні із металу та нержавіючої сталі більш характерні для перил та огорож сучасного стилю.

Металеві поручні виконуються, як правило, із нержавіючої сталі або латуні. Це надійні, довговічні конструкції, що не вимагають особливого догляду. Поручні з дерева виготовляються переважно з декоративних порід дерева, які мають привабливу текстуру, хоча вони менш довговічні в експлуатації.

 

У компанії Авангард Майстер усі роботи з виготовлення та монтажу поручнів й інших сходових конструкцій здійснюються майстрами своєї справи, фахівцями найвищого класу. Виготовлені нами поручні з нержавіючої сталі мають найвищі експлуатаційні характеристики, поєднуючи у собі художній смак і передові технології. До послуг наших клієнтів великий вибір дизайнерських рішень – від простих та функціональних до вишуканих і ексклюзивних.

Компанія Авангард Майстер виготовляє такі поручні з нержавійки та дерева:

  • Поручні для сходових конструкцій
  • Поручні пристінні
  • Поручні балконні
  • Поручні для майданчиків
  • Поручні і перила для людей з обмеженими можливостями
  • Поручні і перила для загальних цілей

Поручні можуть бути виготовлені з наступних матеріалів:

  • Нержавіюча сталь
  • Метал
  • Дерево

Варто звернути Вашу увагу на пристінні поручні, які кріпляться прямо на стіну завдяки особливостям конструкції або виходячи із естетичних міркувань. Встановлюються пристінні поручні таким чином, щоб забезпечити зручність пересування дорослої людини, коли сходові перила не передбачені або ж їх монтаж неможливий.

Окрім нержавіючої сталі, поручні можуть бути виготовлені зі скла, пластику, каменю, дерева тощо. Усі вони мають свої особливості та свої переваги. До перил поручні кріпляться двома способами – за допомогою зварювання або фітингового монтажу. Перший спосіб дещо дешевший, проте другий виглядає більш естетично. Незалежно від методу кріплення та матеріалу, поручні компанії Авангард Майстер вирізняються високою якістю та точністю виконання робіт будь-якої складності.