Перила з нержавіючої сталі та дерева

Основна функція перил з нержавійки і дерева, як і призначенням будь-якої огорожі – захистити від втратити рівноваги та падіння. Там, де є сходи, обов'язково мають бути і перила. Навіть закриті з обох боків стінами сходи на горище та у підвал повинні монтуватися з перилами та поручнями. Серед існуючої неймовірної різноманітності сходових огорож, найбільш поширені перила з нержавіючої сталі і дерева, завдяки свої вишуканості та вдалому поєднанні сучасного та традиційного.

 


Компанія Авангард Майстер пропонує Вам лише найкращі, сучасні, різноманітні і модні технічні та дизайнерські рішення, що існують на ринку архітектурних конструкцій. Ми орієнтуємось не лише на якість, але точність і своєчасність виконання замовлень, якими б складними і незвичайними вони не виявились.


 

Стильні та модні перила з нержавіючої сталі і дерева – один з багатьох видів сходових огорож, які пропонує Вашій увазі компанія Авангард Майстер. Такого типу перила підходять для встановлення у приміщення будь-якого призначення: приватні будинки та котеджі, багатоповерхівки, громадські місця та адміністративні будівлі. Перила з нержавійки зі вставками з дерева можуть використовуватись також на балконах і панорамних вікнах.

Відмітною рисою перил з нержавіючої сталі і дерева можна назвати різноманітність комбінацій, різних конструктивних деталей і матеріалів в одному виробі. Так, наприклад, стійки і перила можуть бути сталевими, а поручні виготовленими з дерева – дубові, соснові, букові тощо. При цьому завжди є можливість імітації кольору і фактури деревини поручнів під інші, більш дорогі або екзотичні породи дерева, – черешні, вишні, червоного дерева, венге. Однак, у Вас є також можливість замовити нержавіючі перила з поручнями з рідкісних порід дерева, таких як червоне дерево, морений дуб, горіх.

Може бути й навпаки – стійки та перила виконані з дерева, а поручні з нержавійки. У цьому випадку, монтаж здійснюється простіше, оскільки зникає необхідність спеціального устаткування, а це, у свою чергу, значно здешевлює конструкцію. Усе це залежить від Вашого вибору. Важливо лише пам'ятати, що в такому випадку дерево повинно бути щільним та міцним: використання в якості стійок м'яких порід дерева, таких як ялина чи сосна, неприпустиме через їх невідповідну внутрішню структуру волокон.

Зайве казати, що такі перила виглядають надзвичайно привабливо, але при цьому вони дуже надійні, практичні і зручні. Перила з нержавіючої сталі і дерева здатні прикрасити будь-яке приміщення і вписатися практично у будь-який інтер'єр у відповідності до задумки дизайнера.

Сподіваємося, ми переконали Вас у тому, що дерево і нержавіюча сталь - ідеальна комбінація. Компанія Авангард Майстер розробляє та встановлює такі перила, дотримуючись усіх норм архітектурного проектування. Будь-який проект буде реалізований оперативно, у визначений термін та у найсуворішій відповідності з вітчизняними і європейськими стандартами якості.