Перила з нержавіючої сталі та каменя

Нержавіюча сталь, або нержавійка, може по праву вважатися найпоширенішим матеріалом для виготовлення перил. Переваги перил з нержавійки зрозумілі – вони елегантні, довговічні (тому що не іржавіють!), практичні та недорогі. З додаткових плюсів можна згадати легкість обробки, завдяки чому нержавійка ідеально підходить для виготовлення прикрас.В залежності від проекту, для виготовлення перил може використовуватись полірована, шліфована, нікельована, позолочена, пофарбована нержавіюча сталь як самостійно, так і в комбінації з  іншими матеріалами, – наприклад, каменем. Комбінація нержавіючої сталі з каменем зустрічається не часто, проте таке поєднання виглядає дуже гарно,  хоча трохи стримано і строго


 

Нержавійка плюс камінь – надзвичайно вдала комбінація, у якій властивості одного матеріалу гармонійно доповнюють властивості іншого.

З одного боку нержавіюча сталь і камінь, як будівельні матеріали, мають багато спільного між собою, з іншої сторони - це зовсім різні речі. Їх поєднує міцність, твердість, стійкість до атмосферних впливів, але пластичною є лише сталь.

З додаткових переваг можна відзначити практичність і в найпростішому варіанті доступну вартість, хоча вставки з каменю або наявність кам'яних поручнів можуть значно здорожувати конструкцію. Основний внесок у формування ціни на перила з каменю та нержавійки робить, зрозуміло, вид каменю, який Ви обираєте. На ціну впливає також і спосіб монтажу – так, зварні перила з нержавіючої сталі та каменю обійдуться Вам значно дешевше, ніж аналогічні, але зібрані на фітингах.

Нержавіюча сталь – один із кращих в експлуатації матеріалів, особливо якщо для виготовлення перил не використовуються блискучі хромовані та нікельовані деталі, які не є надто надійними, швидко зношуються і втрачають привабливий зовнішній вигляд.

Компанія Амайстер вже не перший рік займається виробництвом і монтажем комбінованих перил з нержавійки та каменю. За цей час ми отримали безцінний досвід роботи як з типовими, так і з індивідуальними проектами. У нашій галерея міститься велика кількість виконаних робіт і замовлень. Ми успішно співпрацюємо як із приватними, так і корпоративними клієнтами.