Перила з нержавіючої сталі та каменя

Нержавіюча сталь, або нержавійка, може по праву вважатися найпоширенішим матеріалом для виготовлення перил. Переваги перил з нержавійки зрозумілі – вони елегантні, довговічні (тому що не іржавіють!), практичні та недорогі. З додаткових плюсів можна згадати легкість обробки, завдяки чому нержавійка ідеально підходить для виготовлення прикрас.

В залежності від проекту, для виготовлення перил може використовуватись полірована, шліфована, нікельована, позолочена, пофарбована нержавіюча сталь як самостійно, так і в комбінації з  іншими матеріалами, – наприклад, каменем. Комбінація нержавіючої сталі з каменем зустрічається не часто, проте таке поєднання виглядає дуже гарно,  хоча трохи стримано і строго

 

Нержавійка плюс камінь – надзвичайно вдала комбінація, у якій властивості одного матеріалу гармонійно доповнюють властивості іншого.

З одного боку нержавіюча сталь і камінь, як будівельні матеріали, мають багато спільного між собою, з іншої сторони - це зовсім різні речі. Їх поєднує міцність, твердість, стійкість до атмосферних впливів, але пластичною є лише сталь.

З додаткових переваг можна відзначити практичність і в найпростішому варіанті доступну вартість, хоча вставки з каменю або наявність кам'яних поручнів можуть значно здорожувати конструкцію. Основний внесок у формування ціни на перила з каменю та нержавійки робить, зрозуміло, вид каменю, який Ви обираєте. На ціну впливає також і спосіб монтажу – так, зварні перила з нержавіючої сталі та каменю обійдуться Вам значно дешевше, ніж аналогічні, але зібрані на фітингах.

Нержавіюча сталь – один із кращих в експлуатації матеріалів, особливо якщо для виготовлення перил не використовуються блискучі хромовані та нікельовані деталі, які не є надто надійними, швидко зношуються і втрачають привабливий зовнішній вигляд.

Компанія Амайстер вже не перший рік займається виробництвом і монтажем комбінованих перил з нержавійки та каменю. За цей час ми отримали безцінний досвід роботи як з типовими, так і з індивідуальними проектами. У нашій галерея міститься велика кількість виконаних робіт і замовлень. Ми успішно співпрацюємо як із приватними, так і корпоративними клієнтами.