Перила з нержавіючої сталі та скла

За час свого існування скляні перила стали чи не найбільш суперечливою конструкцією для огородження сходів. Сходові огорожі зі скла створили навколо себе чимало негативних стереотипів, проте усі вони автоматично зникають, якщо до справи беруться професіонали компанії «Авангард майстер».

 


Сьогодні ми пропонуємо вам високоякісні скляні перила і поручні з нержавіючої сталі – справжню дизайнерську композицію для людей, що цінують стиль та оригінальність.

Незважаючи на те, що скло – напрочуд крихкий матеріал, перила з цього матеріалу характеризуються неабиякою міцністю, термостійкістю та довговічністю. Як правило, для виготовлення перил використовують так зване «загартоване» скло, що проходить спеціальну обробку, загартовуючись до необхідної температури. Чимало перил сьогодні виготовляють із триплексу – так званого багатошарового скла, яке навіть при руйнуванні не розлітається на дрібні уламки. 

Відтак, скляні перила – без сумніву, чарівний дует естетичної легкості та практичності!

 

Перила з нержавіючої сталі і скла – вишукана конструкція з особливо міцної нержавіючої сталі і спеціального загартованого скла. Це один з найміцніших і найбільш привабливих "модерних" архітектурних виробів у стилі "хай тек".

Особливості перил з нержавійки у поєднанні із склом:

  • Чудовий екстер'єр
  • Міцність і надійність конструкції
  • Довговічність
  • Легкість в експлуатації
  • Доступна ціна
  • Універсальність та сучасність

Однією з найцікавіших особливостей перил з нержавіючої сталі зі склом є їхня здатність гармонійно вписуватися як в інтер'єр ультрамодерного офісу, так і в класичну обстановку, анітрохи не втративши при цьому свого шарму.

Причиною цього є унікальне поєднання властивостей використаних матеріалів – витонченої легкості скла з конструктивною стильностю металу. Завдяки такій комбінації уся конструкція є дуже міцною, не будучи при цьому масивною. Крім того, прозорість скла створює відчуття простору і підкреслює геометрію приміщення.

Скляні перила в поєднанні з нержавійкою часто використовуються у промислових та громадських будівлях, де їх встановлюють відповідно до галузевих стандартів, одним з яких є вимога безпеки.

Саме ця властивість перил з нержавіючої сталі зі склом заслуговує на особливу увагу, оскільки це робить їх найбезпечнішим видом сходових та балконних огороджень.

З додаткових переваг слід також згадати їхній сучасний екстер'єр і порівняно невисоку вартість. Продукція компанії Авангард Майстер повною мірою відповідає усім вимогам, що ставляться до такого роду архітектурних конструкцій. Ми проектуємо, виготовляємо і монтуємо огородження і перила з нержавіючої сталі (нержавійки) для сходів, веранд, пандусів, балконів тощо. Ми використовуємо сталь найвищої якості, так само як і високоміцне багатошарове скло.

Залежно від побажань замовника скло може бути прозорим, матовим, тонованим, вітражним або з орнаментом. Співробітництво з нами – це завжди найкращий вибір.