Перила з чорного металу

Перила із чорного металу - конструкція не позбавлена вишуканості і при цьому їхня вартість набагато нижча, ніж інших варіантів подібних конструкцій. Перевагою перил, зроблених із чорного металу є, в основному, їхня економічність і практичність. Зазвичай чорний метал використовується в облаштуванні огороджень паркових територій, вулиць, набережних тощо.


Перила із чорного металу незмінно присутні в багатоповерхівках, офісах, будинках суспільного призначення. Однак у цього типу перил є один недолік - вони піддаються корозії, тому їх обов'язково слід фарбувати.

Не зважаючи на це, чорний метал залишається одним з найбільш популярних матеріалів для виготовлення перила та огорож, завдяки своїй особливій елегантності та якості виконаної нами роботи.

 

Перила із чорного металу мають низку яскраво виражених переваг, головними з них можна вважати практичність, економічність і різноплановість. Зазвичай, такі перила розраховані на довготривале використання в місцях суспільного призначення та в якості сходових огороджень у типових багатоповерхових будинках.

Перила  із чорного металу мають елегантний дизайн і відмінний зовнішній вигляд. Що ж стосується експлуатаційних характеристик цих виробів, то тут вони вище усілякої похвали.

Такі перила надійні, міцні й довговічні. Крім того, чорний метал чудово поєднується з деревом, каменем, склом і пластиком. Як варіант, перила скляні в поєднанні з чорним металом ідеально підходять для огорожі саду. А якщо відшліфувати поверхню й покрити її антикорозійним лаком, то служити перила з цього металу будуть вічно.

Компанія Авангард Майстер пропонує Вашій увазі різноманітний асортимент зварних перил із чорного металу. Ми виготовляємо й монтуємо перила будь-якої геометрії, як прості, так і складні – усе найкращої якості та у стислий термін. Усі вироби відповідають найвищим стандартам міцності і безпеки. Наші фахівці встановлюють металеві перила на будь-який тип сходів – мармурові, дерев'яні, скляні, облицьовані керамічною плиткою тощо. Наші фахівці – майстра своєї справи, у нас найширший вибір матеріалів. У своїй роботі ми керуємось індивідуальним підходом до кожного клієнта і вже давно успішно просуваємо на ринок комплексні рішення з виготовлення сходів і сходових огороджень.