Скляні перила

На думку багатьох замовників, скло є дуже тендітним і ненадійним матеріалом. Настільки ненадійним, що з нього зовсім неможливе виготовлення якихось будівельних або архітектурних конструкцій як, наприклад, скляних перил. Слід зауважити, що це зовсім не так, особливо коли йдеться про загартований, багатошаровий триплекс – високоміцне скло, що широко поширене в сучасній будівельній індустрії. Як би там не було, але усе більше людей віддає перевагу витонченим, гарним і абсолютно безпечним скляним сходам та перилам зі скла.

 


Компанія Авангард Майстер, ідучи назустріч побажанням тих своїх клієнтів, які мають бажання оформити дизайн в авангардному стилі, займається виготовленням і монтажем скляних перил, виходячи з побажань і вимог замовника.

Усі скляні перила, які Ви замовляєте в нашій компанії, зроблено з високоміцного багатошарового скла, яке своєю міцністю не поступається каменю. Незважаючи на це, виготовлені зі скла перила виглядають надзвичайно легкими.

 

Скляні перила – прозорі і невагомі – відразу ж притягують до себе увагу своєю легкістю й незвичайністю дизайну. Незважаючи на певну оригінальність, перила зі скла володіють досить універсальною конструкцією, яка чудово підходить для використання в торгових центрах, приватних будинках, офісах тощо. Найчастіше скляні перила використовуються в дизайні стилю хай тек, але підійдуть і для приміщень, виконаних у традиційному стилі.

Для виготовлення скляних перил використовується багатошарове скло, яке широко вживається при оформленні різного роду будівельних конструкцій – вітрин, фасадів, вікон, дверей, зовнішніх і внутрішніх огороджень. Крім того, з такого міцного багатошарового скла виготовляються безстійкові огорожі в банках.

Якщо Ви вирішили замовити скляні перила, то необхідно пам'ятати правила їх експлуатації. Такі перила не можна протирати цупкою тканиною і вони дуже чутливі до ударів у торець.

Перила зі скла – складний виріб, що поєднує у собі безпеку, комфорт і естетичну привабливість. Скляні огорожі для сходів, як елемент безпеки, при проектуванні завжди повинні враховувати пропорції людського тіла. Висота перил повинна бути такою, щоби спираючись, людина одержувала додаткову точку опори. Крім того, висота самого сходового огородження повинна бути вище центру ваги людини для запобігання можливому падінню.

Скляні перила можуть бути не лише сходовими – вони служать огородженнями в житлових, офісних і промислових будівлях; використовуються при оформленні балконів, терас, лоджій, еркерів, оглядових майданчиків.