Про компанію

Компанія «Авангард майстер» - впевнений лідер у галузі виготовлення та продажу сучасних елементів інтер’єру і екстер’єру. Багаторічний досвід роботи, власна концепція розвитку, орієнтована на задоволеного споживача, дали нам змогу успішно реалізовувати проекти усіх рівнів складності.

Місія нашої компанії – надати професійну підтримку  людям, які  мають на меті грамотно і комфортно облаштувати власний дім або ж знайти конструктивне дизайнерське рішення для свого бізнесу. Йдеться про комплексну та ефективну  організацію робіт, пов’язаних із втіленням в життя найцікавіших дизайнерських ідей, розроблених нашими спеціалістами у тандемі із клієнтом. Відтак, ми звикли до сміливих експериментів - незвичного поєднання металу із деревом, склом чи каменем, незвичної гри форм та кольорів, а також до виготовлення продукції у будь-якому дизайнерському стилі  - від визнаної класики до непередбачуваного авангарду.

Сьогодні ми вдало поєднуємо відразу кілька видів діяльності. Серед них:

  • Виготовлення сходів, перил, огорож та навісних конструкцій усіх типів;
  • Монтаж, оздоблення, ремонт сходів та усіх інших конструкцій;
  • Продаж художніх меблів, світильників, іншого обладнання;
  • Якісна очистка металів та металевих виробів.

Окрім цих послуг, компанія окремо здійснює проектні та розрахункові роботи, пов’язані із встановленням вищенаведених конструкцій для дому та бізнесу.

Основний принцип нашої діяльності – справді індивідуальний підхід до кожного замовника. Для цього усі професіонали компанії тісно співпрацюють з клієнтом  - починаючи від звичайного дзвінка-консультації  до фінального завершення усього проекту, що, власне, і забезпечило нашій компанії відмінну репутацію.

На сайті  «Авангард майстер» ви також знайдете чимало корисної інформації щодо проектування, та виготовлення сходів, перил та поручнів, огорож та інших інтер’єрних та екстер’єрних конструкцій. На сторінках веб-ресурсу є усі необхідні контакти для отримання вичерпної консультації та початку вдалої співпраці. Ми відкриті до діалогу та вартісних ідей!

Зазначимо що на сьогодні компанія «Авангард майстер» помітно розширила географію власної діяльності. Тепер більше цікавих та якісних проектів не лише у місті Львові, але у всьому західному регіоні (Луцьк, Рівне, Тернопіль, Івано-Франківськ, Хмельницький, Чернівці, Ужгород).