Оздоблення сходів

 

Оформлення сходів від компанії «Авангард майстер» - це передусім якісно виконана робота, що подарує замовнику багаторічний комфорт та повну безпеку під час пересування сходами. Відмінний результат ми отримуємо шляхом ретельного аналізу дизайнерських вподобань клієнта, грамотного  проектування та посиленого контролю у виробництві оздоблювального матеріалу чи його монтажі.

Правильне оформлення сходів залежить від багатьох важливих факторів. Це насамперед вид сходової конструкції (модульні, гвинтові, консольні і т.д), її експлуатаційні можливості, техніка безпеки, призначення, а також різноманітні інтер’єрні особливості – спосіб використання ніші під сходовою конструкцією, місце розташування конструкції, додаткові композиційні елементи, які знаходяться у приміщенні, тощо.

Процес оздоблення сходів від нашої компанії – це ідеальне поєднання багаторічного архітектурного, досвіду та хорошого дизайнерського смаку. У нашій практиці чимало звичних та нестандартних ідей оформлення, проте кожна із них реалізована з максимальною віддачею кращих професіоналів та використанням матеріалів високої якості.

Мова йде не лише про оздоблювальний матеріал для сходинок, але й про правильний вибір перил, поручнів, декоративного освітлення чи, скажімо, оздоблення конструкції різьбою. Сьогодні одним із найпопулярніших оздоблювальних матеріалів вважають дерево. Власне, сходи із нержавіючої сталі або ж «суворі»  бетонних маршів чудово поєднуються із дерев’яним матеріалом. Втім, для оригінальності конструкції ви можете залучити дизайнерську фантазію і доповнити композицію стильними скляними перилами

«Авангард Майстер» – зроби впевнений крок на зустріч красивому і функціональному інтер’єру!