Дашки, козирки та навіси на замовлення

Парадний вхід у приміщення здавна прикрашали гарним ганком з дерев’яними чи кованими перилами, маленьким дашком та невеличкими сходами. Дашки над дверима часто прикрашались різьбою, вітражами. Таке оформлення дозволяло будинку виділитись, показати свою гостинність, а також слугувало додатковим захистом від непогоди та бруду, який могли занести всередину.

Сьогодні використовують більш модернізований вигляд парадного входу. Переважно це вхідні групи відкритого типу, що мають невеличкі козирки чи навіси, а також супроводжуються сходинками з металевими перилами. Переважно вони виготовляються на замовлення з нержавіючих матеріалів, а також з будь-якою формою та кольором. Їх головне призначення – захищати парадний вхід до будинку від непогоди, а також давати можливість людям відкривати парасольки не потрапляючи під дощ. Крім того, використані для виготовлення дашків, козирків та навісів, матеріали (гартоване скло, алюмінієві профілі, полікарбонат) доволі пластичні, тому дозволяють втілювати всі дизайнерські ідеї!

У випадках, коли потрібно зробити більший акцент на вхід, ми пропонуємо обрати навіси з нержавійки. Як і інші вироби з нержавіючої сталі, такі навіси дуже практичні та довговічні в експлуатації. Їх використання вигідне за будь-якої погоди та пори року, особливо в наших кліматичних умовах.

Сучасні дашки і козирки з нержавіючої сталі дуже популярні через престижний зовнішній вигляд та міцність – вони рятують людей від величезних бурульок взимку, а також можуть протягом десятків років не потребувати ремонту!

Полікарбонат як матеріал має ряд властивостей, завдяки яким він став ідеальним матеріалом для виготовлення різноманітних дашків та навісів, аркових перекриттів та перегородок. Навісні конструкції з полікарбонату є стійкими до механічних впливів та високих навантажень, а також ударостійкими. Перераховані особливості є важливими для середньої смуги взимку, коли на навісах і дашках над входом в будівлі скупчується багато снігу. Крім того, навіси з полікарбонату є стійкими до навантажень, спричинених вітром.

Пропонуємо вашій увазі широкий асортимент дашків та навісів. Наші спеціалісти виконають на замовлення конструкції із полікарбонату та нержавіючої сталі будь-якої складності.

Для захисту від негоди та вітру у комерційних та адміністративних будівлях часто використовують дашки та навіси із скла та чорного металу. Для балконів, терас, входу у супермаркет чи житловий будинок, магазин чи кав’ярню, а також для покрівлі теплиці, басейну чи місця для автомобіля – різноманітність дашків та навісів задовольнять будь-які потреби та вимоги. Вони гармонійно доповнюють будь-який стиль споруди, додають певної граціозності та легкості. Вдалим стильовим поєднанням із виробами зі скла та чорного металу стануть скляні конструкції, фасади.

Сьогодні великою популярністю користуються вироби із чорного металу та полікарбонату. Полікарбонатні дашки та навіси чудово поєднуються із будь-яким стилем та фасадом будівлі. Козирки такого типу можна побачити не лише на входах у житлові будинки – вони також стають родзинкою екстер’єру кав’ярень, готелів та інших комерційних і адміністративних будівель.

Дашки із полікарбонату та чорного металу стануть чудовим вибором для тих, хто хоче бути оригінальним. Такі елементи екстер’єру мимохіть впадають у око, милуючи своїми декоративними елементами. Так, наприклад, дуже красиво виглядатиме дашок, прикрашений «ажурними» елементами чи підсвіткою.