Дашки, навіси з чорного металу та скла

Для захисту від негоди та вітру у комерційних та адміністративних будівлях часто використовують дашки та навіси із скла та чорного металу. Для балконів, терас, входу у супермаркет чи житловий будинок, магазин чи кав’ярню, а також для покрівлі теплиці, басейну чи місця для автомобіля – різноманітність дашків та навісів задовольнять будь-які потреби та вимоги. Вони гармонійно доповнюють будь-який стиль споруди, додають певної граціозності та легкості. Вдалим стильовим поєднанням із виробами зі скла та чорного металу стануть скляні конструкції, фасади.

 

Скляні дашки та навіси в поєднанні з чорним металом вирізняються від інших альтернативних виробів легкістю своєї конструкції, а також простим монтажем і обслуговуванням. Однак досі побутує міф про те, що скло, котре використовують для навісних конструкцій є недостатньо міцним. Така думка є абсолютно необґрунтованою, оскільки для створення скляних дашків використовують спеціальний тип гартованого чи ламінованого скла. Загартоване скло - «триплекс» - має товщину не менше 10мм (а часом сягає й більше 20мм) та складається із кількох шарів силікатного скла, що склеєні з полімером. Саме тому триплекс не піддається дії атмосферних опадів, є довговічним та особливо міцним. У випадку сильного раптового удару по склі «триплекс», уламки скла не розсипаються, а втримуються на плівці. 

Варто також зазначити і те, що скло є чи не найбільш стійким матеріалом до негативних проявів зовнішніх чинників. Воно є стійким до корозії та подряпин, не старіє та не гниє. Навіть за умови простого догляду скляний дашок чи навіс довго залишатиметься у відмінному стані.

Виготовлення скляних дашків на двері проводиться із тонованого та прозорого, плоского та увігнутого скла. Розмір самої конструкції може бути теж різним. Тут усе залежить від індивідуальних побажань та функціональних вимог замовника. Однак, при цьому обов’язково необхідно враховувати рівень навантаження, який буде впливати на конструкцію. Від навантаження залежить також вибір фурнітури та металевих конструкцій для кріплення. Для невеликих дашків використовують троси та підвісні конструкції, а для великих дашків та навісів – опорні металоконструкції.