Дашки, навіси з полікарбонату та чорного металу

 

Сьогодні великою популярністю користуються вироби із чорного металу та полікарбонату. Полікарбонатні дашки та навіси чудово поєднуються із будь-яким стилем та фасадом будівлі. Козирки такого типу можна побачити не лише на входах у житлові будинки – вони також стають родзинкою екстер’єру кав’ярень, готелів та інших комерційних і адміністративних будівель.

Дашки із полікарбонату та чорного металу стануть чудовим вибором для тих, хто хоче бути оригінальним. Такі елементи екстер’єру мимохіть впадають у око, милуючи своїми декоративними елементами. Так, наприклад, дуже красиво виглядатиме дашок, прикрашений «ажурними» елементами чи підсвіткою.

 

Як правило, дашки та навіси на замовлення мають ряд переваг, що роблять їх незамінним атрибутом будь-якої споруди. У першу чергу, захисні дашки та навіси повинні виконувати свою основну функцію, а саме – захисну. Вони захищають вхідну зону будівлі від впливу несприятливих погодніх умов. Дашок дозволяє у дощову погоду скласти парасолю перед входом у будівлю і при цьому не намокнути, або ж повністю перечекати дощ у разі, якщо ви вийшли із будівлі без парасолі. Проте не варто забувати і про естетичну функцію навісів та дашків, оскільки без них фасад будівлі виглядає недовершеним.

Враховуючи усі властивості навісних металевих конструкцій, дедалі частіше їх використовують не лише для входу. Все більшого поширення набувають полікарбонатні навіси для автомобілів, що є не тільки захисним спорудженням, але й відмінним декоративним оздобленням території. Різноманітні навіси, для прикладу, з чорного металу та скла, використовують для накриття балконів приватних будинків та верхніх поверхів багатоповерхових будинків. Часто дашки встановлюють над банкоматами, телефонними будками, альтанками, колодязями та іншими типами споруджень, що є вигідним як в дощову, так і в спекотну погоду. Останнім часом дашки почали встановлювати і над кондиціонерами, оскільки останні дуже чутливі до несприятливих погодніх умов.

Виготовлення та встановлення дашків та навісів на замовлення не є складним та тривалим у випадку, якщо за справу беруться професіонали нашої компанії. Ми пропонуємо для вас широкий вибір різноманітних металоконструкцій не лише у Львові, але й по всій західній Україні. Наші спеціалісти допоможуть вам обрати найоптимальніший варіант навісної металоконструкції із урахуванням стильових особливостей будівлі та особистих вподобань замовника. Відмінна якість та помірна ціна наших виробів, без сумніву, приємно вас здивують.