Дашки, навіси з полікарбонату та нержавіючої сталі

 

Полікарбонат як матеріал має ряд властивостей, завдяки яким він став ідеальним матеріалом для виготовлення різноманітних дашків та навісів, аркових перекриттів та перегородок. Навісні конструкції з полікарбонату є стійкими до механічних впливів та високих навантажень, а також ударостійкими. Перераховані особливості є важливими для середньої смуги взимку, коли на навісах і дашках над входом в будівлі скупчується багато снігу. Крім того, навіси з полікарбонату є стійкими до навантажень, спричинених вітром.

Пропонуємо вашій увазі широкий асортимент дашків та навісів. Наші спеціалісти виконають на замовлення конструкції із полікарбонату та нержавіючої сталі будь-якої складності.

 

Сучасні технології та матеріали дозволяють створювати різноманітні навісні конструкції будь-яких розмірів, форм та кольорів. Таким чином, окрім своїх функціональних завдань, дашки та навіси підкреслюють індивідуальність та респектабельність фасаду будівлі.

Вироби із полікарбонату та сталі (можливе, також, поєднання полікарбонату та чорного металу) вирізняються своєю міцністю та легкістю. Завдяки цим властивостям дашки та навіси з нержавіючої сталі та полікарбонату поєднують у собі надійність та вишуканість. Полікарбонат – недорогий та багатофункціональний матеріал, який набув доволі широкого використання через велику кількість переваг над іншими альтернативними матеріалами.

Висока світлопровідність полікарбонату дозволяє широко використовувати цей матеріал у створенні конструкцій для теплиць та зимових садів. Прозорий полікарбонат може пропускати до 90% сонячних променів. В свою чергу темний полікарбонат у навісних конструкціях створить затінок на вході в будівлю. Полікарбонатні дашки надійно захистять від дощу, снігу чи падіння бурульок, а також прямих сонячних променів. Полікарбонатні навіси із опорними конструкціями з нержавійки є вдалим рішенням для паркування автомобіля. За відсутності гаража такий навіс буде відмінним захистом від атмосферних опадів та впливу сонячних променів, що забезпечить довшу службу автомобіля.

На сьогодні виготовлення дашків та навісів передбачає в основному три форми цих виробів: квадратну, трикутну та аркову. У випадку, якщо площа перед будівлею є велика, то можна встановити конструкцію у формі купола чи каскаду. Ми пропонуємо вам виготовлення полікарбонатних дашків та навісів стандартних розмірів, а також інших навісних конструкцій на замовлення. Для створення своїх виробів ми використовуємо виключно високоякісні матеріали, що гарантує довговічність та надійність.