Дашки, навіси на двері з нержавіючої сталі та скла

 

У випадках, коли потрібно зробити більший акцент на вхід, ми пропонуємо обрати навіси з нержавійки. Як і інші вироби з нержавіючої сталі, такі навіси дуже практичні та довговічні в експлуатації. Їх використання вигідне за будь-якої погоди та пори року, особливо в наших кліматичних умовах.

Сучасні дашки і козирки з нержавіючої сталі дуже популярні через престижний зовнішній вигляд та міцність – вони рятують людей від величезних бурульок взимку, а також можуть протягом десятків років не потребувати ремонту!

 

Дашки та навіси, що кріпляться над входом, виконують не лише естетичну функцію. В першу чергу, вони захищають нас від снігу, дощу, вітру та опадів. Дашки з нержавійки та скла – чудовий вибір для тих, хто хоче одночасно поєднати ексклюзивний дизайн, завдяки можливості створення різноманітних їх варіантів, а також надійність, адже такі вироби з нержавіючої сталі виготовляються із дотриманням усіх сучасних технологій. Представляємо вашій увазі великий вибір дашків та навісів на двері на будь-який смак із гарантією якості та оригінальним дизайнерським підходом.

На сьогодні неабиякої популярності у оформленні фасадного входу, балконів, терас набули вироби із нержавіючої сталі та скла, не поступаються їм і вироби зі сталі та полікарбонату. Скляні дашки не лише захищають від вітру та опадів, але й своїм лаконічним виглядом додають легкості. Такі конструкції не обмежують простір візуально. Дашки із нержавійки та скла вдало доповнять екстер’єр кав’ярень, салонів чи магазинів, оскільки дозволяють акцентувати увагу на вітрині чи на декорі фасаду.

Скляні навіси – це ті ж дашки зі скла. Різниця між ними полягає у площі (у навісів вона більша), а також у способі кріплення. Дашки кріпляться до стіни будівлі, після чого їх вже не можна зняти, а навіси здебільшого являють собою автономні споруди, які можна демонтувати. Саме тому, для встановлення навісу потрібно добре прорахувати навантаження на несучі елементи та правильно підібрати триплекс (багатошарове гартоване скло) для конструкції навісу. У цьому вам допоможуть наші висококваліфіковані спеціалісти.

Різноманітність поєднануваних технік та матеріалів дозволить Вам обрати скляні дашки чи навіси на будь-який смак. Вони можуть бути як прозорі так і тоновані, як прямі, так і увігнуті, як кольорові, так і з нанесеним фірмовим логотипом. Окрім різних типів скла для навісів, є кілька різновидів опорних конструкцій, що передбачають використання несучих металоконструкцій, або ж тросів чи підвісних систем. Дедалі частіше для опор використовують нержавіючу сталь.

Асортимент навісів і дашків на двері зі скла та нержавіючої сталі нашого виробництва стануть, без сумніву, окрасою екстер’єру помешкання, офісу чи іншого приміщення. Ми гарантуємо якість та довговічність своїх виробів, що виготовлені за новітніми технологіями та з дотриманням усіх стандартів якості.