Огорожі

 

Компанія Авангард Майстер пропонує Вам високоякісні, міцні та надійні огорожі з нержавіючої сталі та чорного класичного металу.

Наша продукція поєднує в собі простоту, довговічність та надійний захист. Нержавіюча сталь є ідеальною для конструювання огорож, оскільки не піддається корозії та є стійкою до дощу, вітру та негоди.

Працівники компанії «Авангард майстер» допоможуть Вам у виборі конструкції Вашої майбутньої огорожі. Ви зможете обрати готові проекти або ж ми підготуємо для Вас конструкцію за індивідуальними параметрами.

При цьому ми дбаємо про зовнішній вигляд огорожі, її міцність та гарантуємо успішну експлуатацію на тривалий термін. Вся робота виконується за розумною ціною, завдяки чому з нами співпрацюють як приватні замовники, так і великі компанії.

Висока стійкість до кліматичних умов дозволяє встановлювати огорожі з нержавіючої сталі та чорного металу ззовні, як в цілях охорони прибудинкової ділянки, в якості воріт чи інших елементів ландшафтного дизайну.

Наші огорожі з нержавійки можуть бути використані і всередині приміщення як захист від небажаного проникнення (турнікети на пропускних пунктах, реєстратурі і ін.), а також для будь-яких декоративних цілей.

Немає значення, для чого Вам потрібна огорожа, компанія Авангард Майстер виконає замовлення вчасно, якісно та за найкращою ціною.