Очистка металів

 

Металеві вироби оточують нас усюди і, не зважаючи на високу здатність протистояти негативним впливам природи, потребують у пильного догляду. Раніше це було значною проблемою, та сьогодні Ви можете скористатися нашими послугами по очистці металу, що допоможе реставрувати будь-який металевий виріб! Якщо він, звичайно, не розсипається від легкого дотику!

Компанія «Авангар-Майстер» готова запропонувати Вам чищення поверхонь такого металу: міді, бронзи, алюмінію перед анодуванням, силуміну та його сплавів, титану та його сплавів, свинцю, олова, а також обміднених, оцинкованих та нікельованих деталей. В загальному, будь-який кольоровий метал підлягає очищенню від іржі та бруду.

Ми також приймаємо для очистки готові металеві вироби такі як: харчове та технологічне обладнання, ємності для води, рушникосушки, статуетки (мідь, бронза, латунь, камінь, бетон, гіпс, глина), домашній посуд, алюмінієві диски автомобілів і інші автомобільні деталі, деталі для мототранспорту, деталі ретро автомобілів, корпуси двигунів, монети, нагороди.

Для очищення використовується установка камерного типу, яка дозволяє не лише виконувати чистку від іржі, але й зняти нагар з поверхні металу, провести матування (металів та ножів) та сатинування (металу, скла); виконати локальну чистку фарбованих деталей та шліфування лакованих деталей з дерева.

Це так звана очистка камерного типу, яка включає в одному процесі чищення металу, шліфування та мийку обладнання. Вона допоможе підготувати метал під фарбування: врятувати його від іржі, знищити подряпини, забруднення та інші дефекти.

Дуже важлива перевага даного виду очистки є хімічна інертність, яка виключає забруднення оксидами оброблюваних поверхонь. Вказана перевага виключає подальший етап обробки - пасивацію поверхні азотною кислотою! В іншому разі потрапляння сторонніх матеріалів може призвести до корозії і утворення тріщин матеріалу. У процесі обробки, є можливість змінювати необхідну шорсткість поверхні покриття.

Своєчасне чищення металу дозволяє суттєво продовжити термін їх експлуатації, а також повернути пошкодженим виробам презентабельний зовнішній вигляд. Поява корозії – це ще не катастрофа, бо сучасне обладнання дозволяє швидко провести комплексне очищення від іржі та бруду. Наші спеціалісти нададуть пошкодженому металу другий шанс для подальшого тривалого використання!