Для невеликих приміщень ідеальним вирішенням стануть гвинтові сходи – компактні, надійні та безпечні. Можливо, декому вони здадуться незручними, проте цей недолік повністю компенсується гарним зовнішнім виглядом. Цікавим варіантом цього виду є так звані поворотні, зігнуті сходи, котрі відрізняються від звичайних приємним для ока вигином.

Скляні гвинтові сходи виглядають особливо казково – їх конструкція здається абсолютно невагомою. А металеві сходи з нержавійки, виконані з елементами художньої ковки на замовлення створять додатковий шарм. Які ж ціни на такі сходи? Для оцінки вартості виготовлення та монтажу потрібно провести консультацію з нашими спецалістами, звернувшись за вказаними на сторінці контактами.

 

 

Виготовлення якісних модульних сходів - провідний напрямок діяльності компанії «Авангард Майстер».  Передусім тому, що модульні сходи володіють чималою кількістю переваг – як під час їхньої установки, так і в процесі тривалої експлуатації.

Мова йде про так званий принцип модульності, завдяки якому є можливість монтувати сходи будь-якої висоти і форми з вільною геометрією спуску. Існує кілька варіантів спуску – прямий, круговий, п-подібний та г-подібний.  Модулі конструкції з легкістю можна повернути у будь-який кут і зафіксувати гвинтами. Така перевага відкриває нові горизонти для цікавих дизайнерських рішень. Окрім естетичних властивостей, модульні  конструкції, як і перила для сходів,  характеризуються стійкістю до механічних пошкоджень, посиленим рівнем безпеки та, звісно, доступною ціною у порівнянні з іншими конструкціями.

Сходи цього типу складаються з міцного металевого каркасу, на який без проблем комплектують дерев’яними сходинками (дуб, бук, ясен).  На сьогодні модульні сходи з нержавійки та дерев’яне покриття вважають найкращим тандемом у дизайнерській та архітекторській практиці. Втім, серед останніх трендів  також металеві сходи із скляним оздобленням.

 

Сходи на косоурах – конструктивно найбільш простий у виготовленні та монтажі тип сходів. Косоури – це нахилені опорні балки, на яких тримаються сходинки. Вони бувають прямими, пилкоподібними та криволінійними в залежності від форми сходового прольоту. Як правило, використовують два бічних косоури, якщо ж сходи широкі, то для міцності додають третій – центральний. Також бувають сходи з одним центральним або бічним косоуром.

Виготовлення сходів на косоурах передбачає використання різних матеріалів, проте, як правило, це особливо міцні металеві профілі та балки з нержавійки, завдяки яким сходи здатні витримувати досить серйозні навантаження. Ціна на такі сходи залежить від складності конструкції, хоча навіть виготовлені на замовлення, вони доступні кожному.

 

Сходи на тятивах – це ідеальне поєднання функціоналу та естетики. Такі конструкції сьогодні стали беззаперечними фаворитами у намаганні знайти вдале рішення для домашнього чи офісного інтер’єру.

Тятива – це своєрідна повздовжня балка, дошка, до якої кріпляться сходи. Зазвичай на таку конструкцію накладають або ж з’єднують за допомогою гвинтів металеві сходові марші. Втім, на практиці  є і чимало варіантів дерев’яного оздоблення. Сходи на тятивах чудово підходять як до традиційного класичного стилю, так і до сміливих експериментів сучасності. Попри свою візуальну делікатність, конструкція здатна витримувати великі навантаження, тим самим забезпечуючи своєму власнику комфорт та спокій протягом багатьох років. Розрізняють чимало варіантів конструкції – з невеликим поворотом, на кількох тятивах, з вертикальними стійками, інші сходи на тятивах, ціна яких передусім залежить від обраних матеріалів та складності роботи.

Відтак, виготовлення сходів на тятивах – трудомісткий процес, наповнений складними інженерними розрахунками. Саме тому компанія «Авангард майстер»  пропонує сходи на замовлення – з відповідальним ставленням до роботи та максимальним врахуванням усіх індивідуальних особливостей приміщення.

 


Сходи на больцах монтують у стіни за допомогою спеціальних кріплень або закріплюють на металеві опори, що виконують роль стрижнів. Больцеві сходинки обов’язково мають з одного боку спиратися на стіну, проте їх безперечною перевагою є надзвичайна невагомість конструкції та здатність займати мінімум житлової площі!

Ми виконаємо найбільш вибагливе Ваше замовлення, не залежно від дизайну, матеріалу чи особливостей конструкції. Наші спеціалісти спроектують для Вас сходи, що органічно впишуться у простір будь-якого приміщення та забезпечать легке і безпечне переміщення.

Серед різноманіття сучасних інтер’єрних рішень консольні сходи, без сумніву, є одним із найбільш неординарних та цікавих варіантів сходових конструкцій  Передусім тому, що завдяки оригінальності форм відразу ж стають стильною родзинкою будь-якого приміщення. Такі інженерні конструкції забезпечують візуальну легкість та невимушеність.  Насамперед у тих приміщеннях, які потребують значної економії площі.

Принцип виготовлення консольних сходів напрочуд простий – вони завжди розташовані вздовж стіни. Як правило, один кінець сходинок  кріпиться до стіни, інший – буквально «висить» у повітрі. Консольні сходи фіксують за допомогою спеціальної металевої конструкції, яку можна зробити видимою або ж сховати за допомогою дерева чи іншого матеріалу, яким обробляють сходинки. Марші у таких сходах широкі – орієнтовно до 1, 5 метра.

Компанія «Авангард майстер» сьогодні пропонує виготовлення консольних сходів на замовлення. Грамотне проектування, висока якість кожного елементу конструкції та матеріалу, своєчасне виконання всіх видів робіт та   - основні переваг співпраці із нашою компанією. До цього списку слід додати і помірні ціни з гнучкою системою знижок на виготовлення, монтаж чи ремонт сходів.

 

Вибір сходів для будинку завдання досить складне, оскільки створити рішення, яке буде одночасно зручним, практичним, поєднається з вашими смаками і добре впишеться в інтер'єр вашого приміщення може розробити дуже рідкісний дизайнер. Навіть, звернувшись за допомогою до команди професійних архітекторів і дизайнерів, не завжди можна отримати бажаний результат: їх бачення може абсолютно відрізнятися від Вашого.

 

Якщо Ви не можете обрати дизайн сходів, радимо розглянути вже готові рішення, створені світовими дизайнерами. В нашій підбірці Ви можете знайти велику кількість варіантів, котрі мають різні конструктивні особливості і в їх основі використовуються різні матеріали.

 

Будь-який варіант сходів з запропонованих варіантів, Ви можете замовити в нашій компанії. Спеціалісти Авангард Майстра здатні в точності відтворити будь-які з цих сходів або ж використати елементи конструкції для Ваших сходів. 

 

 

Сходи на замовлення у Львові від Авангард-Майстра


Компанія «Авангард-Майстер» на протязі багатьох років розробляє проекти та виготовляє сходи на замовлення будь-якої складності. Безпека, зручність та довговічність – найголовніші критерії для нас. Безумовно, зовнішня краса відіграє велику роль, проте ціна, перш за все, залежить від особливостей конструкції сходів, матеріалів виготовлення та ергономічності.

Ми готові запропонувати Вам виготовлення сходів для будь-яких потреб (внутрішнього та зовнішнього використання), а також різних конструкцій.

Проектування та розрахунок сходів online

На ресурсі «kalk.pro» створіть проект Ваших сходів. Оберіть тип сходів та клацніть на зображення. Заповніть форму (вкажіть розміри та всі необхідні параметри) та підрахуйте їх приблизну вартість.