Сходи консольні

 

Дана сходова конструкція відрізняється від інших типів сходів особливим способом кріплення – консольним. Такий тип кріплення не передбачає наявності жодної опори – сходинки кріпляться безпосередньо до стіни, без сполучень (як, наприклад, у сходах больцевих), тому до міцності несучих конструкцій особливі вимоги. Саме кріплення виконується, зазвичай, з нержавіючої сталі, а для сходинок підійде будь який матеріал, від скла до каменю та дерева.

Проектування та розрахунок сходів online

На ресурсі «lesenka.com» створіть проект Ваших сходів. В пункті «розрахунок вартості» оберіть країну - Україна, місто - Львів, виберіть компанію «АВАНГАРД МАЙСТЕР". Заповніть форму (вкажіть контакти, оберіть тип сходів, вкажіть матеріали виготовлення каркасу, сходин та перил, можна додати фото бажаної конструкції сходів), відправте запит і ми розрахуємо їх вартість.

Консольні сходи займають мінімум місця і не обтяжують інтер’єр. Проте, не дивлячись на видиму легкість своєї конструкції, такі сходи легко витримують вагу декількох чоловік.

Консольні сходи не рідкість у салонах, кафе, клубах, ресторанах та бутіках. Характерною для них властивістю є витончені вигнуті перила. Сходи цього типу не лише мають естетичний вигляд, але й дуже практичні і зручні в експлуатації.  Незалежні кріплення дозволяють легко замінювати пошкоджені сходинки, а змінюючи покриття підлоги, Вам не доведеться демонтувати сходи. Єдиним недоліком консольних сходів можна вважати обов’язкову наявність несучої стіни, до якої вони кріпляться.

Найбільш розповсюджена форма консольних сходів – прямий марш. Інші види зустрічають нечасто. Перила та балюстради, як правило, відсутні. Проте, за бажанням клієнта можна зробити огородження зі нержавіючої сталі або скла. Це безпечніше та захищає сходи від можливої вібрації.

Консольні сходи чудово вписуються як в мінімалістичний інтер’єр, так і в більш традиційне середовище. Важливою перевагою цих сходів є те, що вони створюють у приміщенні вільну та відкриту атмосферу.

В наш час у більшості випадків консольні сходи виготовляються згідно індивідуальних дизайнерських проектів. Така конструкція може стати унікальною прикрасою Вашого помешкання, якої більше ніде не зустрінеш.