Модульні сходи

 

Компанія Авангард-Майстер пропонує виготовлення модульних сходів для Вашого дому. Значний досвід роботи, професійний підхід на кожному етапі — дизайну, проектування, виготовлення та монтажу — запорука наійності, міцності та довговічності наших сходів. 

 

Модульні сходи нашого виробництва


Проектування та розрахунок сходів online

На ресурсі «lesenka.com» створіть проект Ваших сходів. В пункті «розрахунок вартості» оберіть країну - Україна, місто - Львів, виберіть компанію «АВАНГАРД МАЙСТЕР". Заповніть форму (вкажіть контакти, оберіть тип сходів, вкажіть матеріали виготовлення каркасу, сходин та перил, можна додати фото бажаної конструкції сходів), відправте запит і ми розрахуємо їх вартість.


Коли рекомендується використовувати модульні сходи?


При будівництві житлових будинків на декілька поверхів (два і більше), при необхідності поєднання квартир, розташованих у 2-х рівнях та при виконанні антресолей у квартирах з високими стелями, виникає потреба у виготовлення сходів, які були б зручними, гарними та займали якомога менше корисної площі приміщення.

Саме тому в сучасному інтер’єрі кількаповерхових помешкань ми рекомендуємо використовувати модульні сходи. Вони прекрасно підходять для різних габаритів та стилістичних спрямувань. Сама модульная конструкція складається із металевого каркасу, до якого кріпляться сходинки з різних матеріалів. Вони зручні тим, що їх легко можна зібрати навіть власноруч, скориставшись звичайною інструкцією. Легкі та невибагливі у догляді, вишукані та не претензійні, підходять будь-якому стилю.

Сам модуль може регулюватись, форма і висота сходинок також. Матеріалами їх виготовлення можуть бути дерево, скло, метал чи нержавійка. Поручні можна зробити трубчатими, циліндричними чи іншої форми — це вже на смак замовника. Не зайвим буде використати щось особливе: вкраплення кераміки або ковані елементи.

Нам важливо створити у Вашому домі затишок і комфорт. А сучасні тенденції в моді цьому тільки сприяють. І модульні сходи тому яскравий приклад. Вони використовуються практично у всіх дизайнерських стилях: класичному, національному, Хай-Тек, шале та багатьох інших. Їх люблять у нас, в Європі та в усьому світі. Крокуючи в ногу із модою, компанія Авангард-Майстер пропонує Вам все найкраще, на що здатні сучасні технології.

Головними перевагами модульних сходів можна вважати:

 • невелику площу, що її займають конструкції модульного типу;
 • універсальність, завдяки якій модульні сходи природно вписуються як у модерні, так і у класичні інтер’єри;
 • низьку собівартість модульної конструкції через невелику кількість потрібних матеріалів;
 • легкість проектування модульних сходів, що дає можливість створювати конструкції практично довільної форми

 

У які приміщення можуть бути встановленні модульні сходи?


Оскільки розміри конструкції можуть бути різними, то й щодо площі помешкань, в яких встановлюються модульні сходи, також немає особливих вимог. Звичайно, якщо у Вас будинок із холлом у сто квадратних метрів, то доцільніше буде встановити маршеві сходи, в тому числі й сходи на тятивах. Але в усіх інших випадках — годі придумати щось краще, ніж модульна конструкція.

Необізнаним людям може здаватись, що такого роду конструкції не є достатньо міцними, проте це не так, і у плані надійності такі рішення нічим не поступаються, скажімо, дерев’яним сходам або навіть і металевим. Щодо надійності та безпеки збірні марші заслуговують на найвищу оцінку. Вони зручні, міцні, мають стандартні розміри, отже перехід з поверху на поверх не викликає жодних труднощів і здійснюється без зайвих зусиль.

Якщо розглядати офіси, ресторани та магазини, то найцікавішим рішенням впродовж кількох останніх років стали модульні сходи з основою із нержавіючої сталі та скляними сходинками. Вони додають приміщенню вишуканості та особливого настрою, виглядають багато і модно.

Типи модульних сходів

 • Маршові модульні сходи

Найпростіший варіант з прямим та широкими сходинками. Така конструкція дуже зручна в експлуатації, проте її недоліком є те, що вона займає надто багато місця.

 • Гвинтові модульні сходи

Найбільш компактна конструкція, але спуск/підйом може викликати певні труднощі

 • Поворотні модульні сходи

Складені з декількох маршів та об’єднані сходовими майданчиками. Такі сходи є, по суті, гібридом маршових/гвинтових, отже, поєднують у собі переваги цих двох видів.


Як вибрати модульні сходи?

Якщо ви вирішили замовити/зробити модульні сходи, треба знати, на які характеристики слід звертати увагу у першу чергу, а саме:

 • Матеріали та їхня якість
 • Відповідність до інтер’єру
 • Країну-виробника
 • Тип збірки модулів та спосіб їхнього кріплення

Що стосується матеріалів та їхньої якості – це визначальний фактор надійності і довговічності сходової конструкції. Якщо, наприклад, косоур був виготовлений з надто тонкого металу, то уся конструкція може деформуватись. Деревина, з якої виготовлені дерев’яні сходи, також не повинна мати дефектів.

Так само, оскільки сходи є деталлю інтер’єру, вони мають відповідати стилю приміщення та гармонійно поєднуватись з іншими компонентами декору.


Щодо країни-виробника, то лідерами на сьогоднішній день можна вважати Італію та Польщу. Проте, більшість представлених на українському ринку моделей вироблена у Китаї. Як правило, це не надто якісна продукція, єдиною вагомою перевагою якої є відносно низькі ціни.

Коли йдеться про тип збірки модульних сходів, то їх існує 3 типи:

 • Сходи модуль-в-модуль

При такому типі частини конструкції кріпляться з допомогою пластин та стопорних гвинтів.

Перевагою такого типу збірки є її простота та швидкість, а недоліком – втома металу, через що з часом косоур викривлюється і усунути такий дефект практично неможливо.

 • Сходи на різьбових шпильках

Різьбові кріплення не викривлюють косоур, але такий тип збірки є складним і не дає можливості регулювати висоту сходинок. До того ж, через певний час виникає потреба підтягувати шпильки.

 • Кріплення по типу струбцини

Найбільш надійний тип кріплення, через рівномірний розподіл навантаження. Існує можливість регулювання сходинок по довжині/висоті.


Вартість виготовлення таких сходів на замовлення завжди залежить від складності конструкцій та використаних матеріалів. Проте ціна буде все ж нижчою, ніж на традиційні варіанти, особливо з натурального дерева. Тому обираючи модульні сходи з нержавіючої сталі, Ви суттєво економите, а також робите важливу покупку на довготривалу експлуатацію.