Сходи на больцах

 

Больцеві сходи вирізняються специфічним способом кріплення: одним боком сходинок до стіни, при чому другий знаходиться в повітрі. Проте не слід переживати про міцність, оскільки спеціальні кріплення, які використовуються при монтажі, надзвичайно витривалі і можуть прослужити довгі роки. Зауважте, що така конструкція не передбачає можливості створення гвинтових сходів.

Проектування та розрахунок сходів online

На ресурсі «lesenka.com» створіть проект Ваших сходів. В пункті «розрахунок вартості» оберіть країну - Україна, місто - Львів, виберіть компанію «АВАНГАРД МАЙСТЕР". Заповніть форму (вкажіть контакти, оберіть тип сходів, вкажіть матеріали виготовлення каркасу, сходин та перил, можна додати фото бажаної конструкції сходів), відправте запит і ми розрахуємо їх вартість.

Кріпити сходи на больцах можна вздовж стіни, при чому в будь-якій формі, яка Вам подобається. Ви маєте можливість регулювати абсолютно все: від дизайну - до рівня нахилу. Це дуже зручно, адже в такому випадку вдається врахувати особливості приміщення, стилізацію інтер’єру та побажання клієнта, що особливо цінується серед конструкторів.

Зовнішній вигляд больцевих сходів надзвичайний: легкі, майже повітряні, описують гнучкою лінією контур стіни та повертають до верху. Складається враження, що сходинки існують самі по собі. Підніматись по них одне задоволення, зручно та легко.

Така конструкція забезпечить не тільки високий рівень комфорту, а й гордість за неперевершений вигляд Вашого дому. В залежності від того, який стиль в інтер’єрі Ви підтримуєте, можна вибирати матеріали для такого цікавого і водночас практичного декору сходів на больцах. Елементи кріплення виготовляються із надміцної нержавіючої сталі. А для самих сходинок найкращий варіант - комбінування металу з деревом, склом або каменем. Перший варіант прекрасно доповнить класичний стиль оформлення: в ньому відчувається благородна масивність, натуральні кольори, спокійні згладжені форми і надійність. Скляні сходи створені для сучасної обстановки: прозорі сходинки здаються зовсім невагомими, манять загадковістю, на них хочеться ступити і з острахом робиш перший крок. І тут розумієш, що така легкість лише поверхнева, а насправді в міцності з ними мало що зрівняється.

Оригінально виглядають так звані прозорі інтер’єри: коли зовнішні стіни, меблі, сходи та огорожі зроблені зі скла. Особливо доречно таке використовувати в офісах, барах та ресторанах. А повноцінно втілити усе до дрібниць допоможуть якраз конструкція больцевих сходів.

Немає потреби обирати між тим, що підходить більше або менше, якщо є можливість отримати ідеальне.