Сходи на косоурах

Хоча на сьогоднішній день налічується достатньо багато видів сходових конструкцій, сходи на косоурах можна вважати одними з найбільш популярних. Тут йдеться не про дизайнерські знахідки, а про цілу низку переваг даного типу сходів перед іншими.

Проектування та розрахунок сходів online

На ресурсі «lesenka.com» створіть проект Ваших сходів. В пункті «розрахунок вартості» оберіть країну - Україна, місто - Львів, виберіть компанію «АВАНГАРД МАЙСТЕР". Заповніть форму (вкажіть контакти, оберіть тип сходів, вкажіть матеріали виготовлення каркасу, сходин та перил, можна додати фото бажаної конструкції сходів), відправте запит і ми розрахуємо їх вартість.

Переваги, які вирізняють сходи на косоурах

Сходи на косоурах можна виготовляти з різноманітних матеріалів – метал, скло, деревина, камінь, пластик тощо. Проте, що стосується самих косоурів, то для їхнього виготовлення, як і для консольних сходів, використовують особливо міцний металевий профіль або деревину. Це надає, у свою чергу, цілу низку переваг:

  • Візуальна легкість, витонченість та компактність. Через це, наприклад, сходи на металевих косоурах ідеальні для малогабаритних приміщень.
  • Універсальність. Враховуючи здатність сходів на косоурах витримувати вельми значні навантаження, їх можна використовувати як у приватних будинках і спорудах суспільного призначення, так і на промислових об’єктах.
  • Завдяки своїй неабиякій міцності, сходи на металевих косоурах можна доповнювати масивними декоративними аксесуарами для узгодженості з дизайнерським рішенням інтер’єру.

Але сходи можуть бути виготовлені на одному косоурі, який називається також монокосоур. Сходи на одному металевому каркасі виготовляються з центральної несучої балки, на яку зверху кріпляться дерев’яні сходинки.

Якщо марш широкий, то до центральної балки можуть бути приварені металічні консолі, що підтримують з боків сходинки від прогинання. Сходи на одному металевому косоурі, як правило, не мають підсходинок. На сходовий каркас встановлюються дерев’яні сходинки та огорожа з дерева або металу. Такі сходи виглядають легкими та витонченими.

Запрошуємо оглянути виготовлені нашою компанією сходи на косоурах, серед яких Ви обов'язково знайдете щось для себе!